O nas

img (4)Komfort – do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesne samochody w bardzo dobrym stanie technicznym. Wygodne siedzenia i lekkość prowadzenia pojazdów przez naszych kierowców sprawią, że przejazd taksówką nie będzie koniecznością, a przyjemnością. Nasi pracownicy to osoby o wysokiej kulturze osobistej i komunikatywności, dzięki czemu pasażerowie mogą liczyć na miłą obsługę.

Bezpieczeństwo – pojazdy, którymi dysponujemy przechodzą regularne przeglądy techniczne. Mamy pewność, że są w pełni sprawne i nie stanowią zagrożenia ani dla pasażerów, ani kierowców, którzy są odpowiedzialni za transport osób. Zatrudniamy osoby doskonale wyspecjalizowane, z dużym doświadczeniem w prowadzeniu taksówek. Nasi kierowcy wsiadają do samochodów wypoczęci i dbają, aby pasażerowie czuli się bezpiecznie.


Oferujmy bezpłatne zamawianie taksówek pod specjalnym numerem telefonu uruchomionym dla naszych klientów. Również bezpłatnie dojeżdżamy do klientów na terenie Tarnowa. Oprócz taksówek standardowych gabarytów, oddajemy do dyspozycji vana na 7 osób. Dysponujemy również taxi bagażowym dla osób w trakcie przeprowadzek.

Oferujemy również pomoc techniczną. W razie usterki samochodu – zgłoś nam swój problem! Wyślemy do Ciebie specjalistę, który pomoże w uruchomieniu pojazdu lub odholuje Twoje auto. Wszystkie usługi świadczymy w atrakcyjnych cenach.


img (2)Zakupy na telefon

W ramach usług transportowych uruchomiliśmy przewóz przesyłek na terenie Tarnowa i okolic oraz zakupy na telefon. Jeśli nie chcesz ruszać się z mieszkania, a brakuje Ci produktów, zadzwoń do nas! Nasi pracownicy kupią wszystko, czego sobie zażyczysz, a potem dostarczą zakupy prosto do Twojego domu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Obsługujemy uroczystości, imprezy firmowe i eventy. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i kontaktu telefonicznego lub mailowego. Dane teleadresowe znajdziesz w zakładce Kontakt.


logo

ul. Szujskiego 66

33-100 Tarnów

Tel.: 502 019 666

E-mail: taxiefekt@onet.pl